Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні / В Україні за добу сталося понад 100 пожеж в природних екосистемах

В Україні за добу сталося понад 100 пожеж в природних екосистемах

14706446-7961.jpg (42.4 Kb)
Протягом минулої доби в Україні сталося 129 пожеж в природних екосистемах (на відкритих ділянках місцевості, торфовищах, сільгоспугіддях). Загальна площа загорянь склала 94 га, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Так, 15 серпня у Вінницькій області рятувальники ліквідували загоряння пожнивних залишків на площі 1,96 га за межами села Кордишівки Козятинського району.

В цей же день за межами села Малоянисоль Нікольського району Донецької області виникла пожежа сухої трави в степу поблизу Янісольського лісництва, а також загоряння лісової підстилки. В результаті пожежі була знищена лісова підстилка на площі 7 га, а також трава на відкритій території на площі 5 га.

Станом на ранок 17 серпня, тривало гасіння осередку тління торфу поблизу с. Лебедівка Козелецького району Чернігівської області на площі 0,3 га.

Основними причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки при проведенні сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.
Всього з початку року зафіксовано 12 тис. 28 пожеж в екосистемах на площі 10 тис. 368 га.
    
16:30, 18.08.2016
407 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.