Погода в Азії » Сильні снігопади обрушилися на Японію (ВІДЕО)


20:00, 15.01.2017 від pogodka
1964_60364531.jpg (15.67 Kb) Японські авіакомпанії скасували 104 рейси через сильні снігопади, що обрушилися майже на всю територію країни. Авіакомпанія JAL (Japan Airlines) скасувала 32 рейси в сторону префектур Осака, Акіта і Ніїгата. ANA (All Nippon Airways) скасувала 53 рейси. Всього по країні цими та іншими авіакомпаніями були скасовані 104 авіарейси.

Снігопади обрушилися на північні райони і західне узбережжя країни. Таким чином, негода охопила майже всю територію Японії, за винятком кількох районів на сході країни. У Ніїгата аеропорт двічі за день закривався для зльоту і посадки через необхідність розчистити злітно-посадочні смуги.

Уже відомо про скасування дев'яти рейсів по країні на неділю. Як очікується, в найближчу добу в горах в префектурі Ніїгата випаде близько 100 сантиметрів снігу, в районі Канто на основному острові Хонсю, до якого належить і Токіо - до 70 сантиметрів, на Хоккайдо - до 40 сантиметрів. Наступна доба за прогнозами синоптиків виявляться не менш сніговими. У ряді районів негода триватиме до понеділка.