Погода в США » Торнадо в Техасі забрав ванну з літньою жінкою


20:49, 25.01.2017 від pogodka
3339_world___usa_a_tornado_in_texas__usa_095903_.jpg (20.42 Kb) Літня жінка з Техасу вижила після того, як торнадо зруйнував її будинок і забрав ванну, в якій вона намагалася сховатися від стихії, в ліс, повідомляє Washington Post з посиланням на доповідь Національної метеорологічної служби США.

У доповіді, опублікованій офісом Національної метеорологічної служби в місті Шривпорт в Луїзіані, йдеться, що торнадо, ширина якого досягала 730 метрів, а швидкість вітру перевищувала 210 км / год, вирвав з дому ванну з ховається в ній літньою жінкою і закинув в ліс недалеко від її будинку.

Цю історію одного з укладачів доповіді, метеорологу Джеймсу Генсфорд, повідала по телефону сама потерпіла. За її словами, почувши попередження про торнадо, жінка сховалася в ванні, так як знала, що це саме безпечне укриття в подібній ситуації. Однак вихор величезної сили не тільки повністю зруйнував її будинок, але і зумів відірвати ванну і пронести її по повітрю до лісу.

Незважаючи на емоційне потрясіння, фізично жінка, на щастя, майже не постраждала, відбувшись лише невеликими синцями та забоями, повідомив Генсфорд. "Це одна з найдивовижніших історій про виживання людей в торнадо", - зазначає журналіст Washington Post.

21-22 січня по південних штатах США прокотилося кілька потужних торнадо, жертвами яких стали 19 осіб.