Відео » Аномальні дощі обрушилися на Ізраїль (ВІДЕО)


18:00, 30.10.2016 від pogodka
27201112.jpg (53.28 Kb) Проливні дощі обрушилися на південь Ізраїлю. Найсильніше постраждав посушливий Ейлат, де менш ніж за добу випало 35 мм опадів! У місті були затоплені вулиці, не працював місцевий аеропорт.Сильні дощі обрушилися на Ізраїль. Особливо складна ситуація склалася в південній половині країни, на південь від Мертвого моря.

Найсильніше постраждав Ейлат. Дощ у місті почався ближче до вечора четверга, вночі дощі посилилися. За даними на 9 годину ранку за цей період в місті випало 35 мм опадів! Для Ейлата, який розташований в самому сухому регіоні Ізраїлю, це колосальна цифра!Середня місячна кількість опадів в жовтні тут становить 4 мм, а за весь рік згідно кліматичної нормі тут випадає не більше 30 мм. Таким чином, менш, ніж за добу на місто обрушилося більше річної норми вологи!

Місто не готовий до настільки сильних дощів, в результаті, багато вулиць опинилися затоплені, автомобільний рух в місті було сильно ускладнено. Закриті для відвідування площі Меридіан і Ха-Таярут. Негода позначилася і на роботі аеропорту Ейлата.