Погода в Україні » На вихідні на українців чекає волога і тепла погода


17:00, 23.12.2016 від pogodka
o_1050585.jpg (53.18 Kb) На вихідних в Україні очікується падіння атмосферного тиску, з Балтики на територію країни переміститься порція вологого і більш теплого повітря, повідомляє Укргідрометцентр.

Істотні опади не очікуються, проте вночі в північних областях може пройти невеликий мокрий сніг. По всій території, крім півночі, вночі та вранці очікується туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м / с.
Протягом суботи температура буде змінюватися від 3 ° морозу до 2 ° тепла (вночі в східній, південній частинах, Карпатах і Закарпатті місцями 4-9 ° морозу).

У столиці 24 грудня вночі прогнозується невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах очікується місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м / с. Температура вночі та вдень близько 0 °.

У неділю, 25 грудня, в Україні прогнозується невеликий мокрий сніг (в західних областях помірний), лише на сході та півдні без істотних опадів. На дорогах місцями знову ожеледиця. Вітер переважно південно-західний, 5-10 м / с, вдень в західних областях місцями пориви 15-20 м / с.
Вночі температура 1-6 ° морозу, вдень від 3 ° морозу до 2 ° тепла; в східних областях і в Карпатському регіоні вночі 3-8 ° морозу, вдень 0-5 ° морозу.

У столиці 25 грудня також невеликий і мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно південно-західний, 5-10 м / с. Температура вночі 4-6 ° морозу, вдень близько 0 °.