Погода в Азії, Відео » Дороги в Індії плавляться через аномальну спеку (ВІДЕО)


20:00, 24.05.2016 від pogodka
1463640690_india_water_woman.jpg (53.54 Kb) В Індії триває теплова хвиля, яка встановила новий рекорд найвищого температурного показника за всю історію метеоспостережень в країні. Через спеку тане асфальт на дорогах деяких найжвавіших міст Індії.

Жителям міста Валсад, Гуджарат, довелося боротися з плавленою смолою при перетині дороги, як температура піднялася до +36 градусів. Відео телеканалу NDTV показує, як люди потрапляють в пастку на розплавленій і липкій поверхні дороги.
Занедбані сандалі розкидані по липкій проїжджій частині, жінка падає, намагаючись перенести важку сумку по дорозі. Температури повітря в деяких частинах Західної Індії перевищила +50 градусів, історичний рекорд спеки був встановлений в місті Фалоді в західному штаті Раджастхан на позначці +51 градус.

Сотні людей загинули, коли зернові культури зів'яли на полях більш ніж в 13 індійських штатах, змусивши десятки тисяч дрібних фермерів відмовитися від своєї землі і переїхати в міста. Решта покінчили життя самогубством, щоб не йти жити в міських нетрях. Річки, озера і греблі висохли в багатьох частинах західних штатів Раджастхан, Махараштра і Гуджарат.

Травень і червень, як правило, є найбільш спекотними місяцями в Індії. Температура повітря регулярно перевищує +40 градусів напередодні мусонних дощів, але тяжкість тепла в цьому році стала безпрецедентною.