Погода в Одесі, Погода в Закарпатті » В Одеській і Закарпатській областях обмежено рух транспорту


13:05, 12.01.2017 від pogodka
25439-1_large.jpg (39.09 Kb) Станом на 09.00 12 січня, через складні погодні умови обмежено рух транспорту в Одеській і Закарпатській областях, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Так, продовжено обмеження руху для всіх видів транспорту на автодорозі М-15 Одеса-Рені (частково). Заборонено рух автомобільного транспорту на дорогах загального користування державного та місцевого значення на території 11 районів Одеської області - Арцизького, Болградського, Біляївського, Білгород-Дністровського, Кілійського, Лиманського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського та Татарбунарського.

Як і раніше обмежено рух великовантажного транспорту на автодорозі Кіровоград-Платонове.
У Закарпатській області з 8:30 12 січня тимчасово введено обмеження руху великовагових транспортних засобів на автодорозі державного значення Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів в межах Закарпатської області.

У забезпеченні проїзду і розчищення автодоріг на території України задіяні 1763 людини і 1024 одиниці техніки. З початку погіршення погодних умов рятувальники звільнили зі снігових заметів 2013 автомобілів, в яких знаходилися 4848 осіб.
За інформацією Мінінфраструктури залізничні вокзали і аеропорти працюють у звичайному режимі.