Погода в США » Незвичайний сніг пішов у парку Йеллоустоун (ВІДЕО)


22:00, 28.12.2016 від pogodka
imgp0061.jpg (38.53 Kb) Що відбувається, коли гейзер проривається на поверхню, а температура за вікном опустилася до мінус 17 градусів Цельсія? Ну, звичайно, ви отримаєте миттєвий сніг!

Як повідомляють американські ЗМІ, знаменитий гейзер на ім'я Старий Служака-це один з найбільш працьовитих гейзерів у світі, адже проміжок між його "виверженнями" становить від 44 до 125 хвилин. При цьому гейзер створює тиск достатній, щоб гаряча вода піднялася на висоту від 30 до 50 метрів. Але навіть один з найбільш передбачуваних гейзерів в США може здивувати.


Тільки уявіть на глибині 22 метрів, температури води гейзера становить 118 градусів Цельсія, при цьому вона зберігає своє тепло досягаючи поверхні.

Проте, очевидцям вдалося зафіксувати як найпопулярніший гейзер в парку Йеллоустоун несподівано почав вивергати сніг. Це було схоже на справжнє диво: досягаючи висоти більше 40 метрів, крапельки води встигли замерзнути і організувати невелику локальну заметіль. На жаль, велика частина води залишилася дуже гарячою, щоб швидко заморозитися.

Але завдяки тому, що температура води гейзера значно вища температури навколишнього середовища, гейзер піднімається значно вище.