Погода в США » Сильна повінь в США (ВІДЕО)


20:10, 12.01.2017 від pogodka
navodnenie-kolorado-41.jpg (67.64 Kb) Потужні шторми з сильними зливами і снігом атакували Захід США у вівторок, через день після того, як тисячі людей покинули свої будинки через можливої ​​повені, повідомляють метеорологи.

Неослабний дощ і сніг в горах продовжують лютувати в ряді районів Каліфорнії, в зв'язку з чим діють попередження про повені й заметілі. У Неваді через сильні зливи і танення снігу річка Траки вийшла з берегів, досягнувши пікового рівня в понеділок вранці. На щастя, Траки не затопило лежить нижче за течією місто Ріно, як передбачалося раніше. Але річка розлилася на східній частині міста Спаркс і завдала значної шкоди Локвуду.

Синоптики попереджають, що ситуація може погіршитися, тому що ряд тихоокеанських штормових систем продовжить впливати на Захід США до середини тижня. Зливи, грози і сніг будуть спостерігатися в регіоні до четверга. Небезпечна заметіль очікується в гірській системі Сьєрра-Невала. Сніговий покрив складе 1,5-3 метра на висоті понад 2,1 тисячі метрів над рівнем озера Тахо. Через пориви вітру більше 26 м / c Національна погодна служба оголосила попередження про заметіль по всьому регіону.


Хоча дощ послабить шестирічну посуху, синоптики кажуть, що проблеми Каліфорнії ще далеко не закінчилися.

В знак інтенсивності дощу чиновники в штаті вперше за 10 років відкрили шлюзові ворота на греблі річки Сакраменто, щоб запобігти затопленню однойменного міста у вівторок. Десятки глядачів вийшли подивитися на греблю в понеділок увечері. На відеозйомці з безпілотника - дамба Нимбус в Фолсома, гребля Сакраменто в Вест-Сакраменто і затоплена Американська річкова алея поруч з діловим центром Сакраменто.