Новини в Україні » П'ять кроків, як легко адаптуватись до переходу на зимовий час


10:00, 28.10.2016 від pogodka
zimnee-vremia.jpg (34.07 Kb) Цими вихідними жителів України очікує щорічна процедура переведення стрілок годинника на годину назад. Осінній переведення годинників зазвичай менш стресовий для організму людини, ніж весняний. Ілюзія того, що у нас з'являється ще один "запасний" годину, для того щоб поспати, приємна сама по собі. Але, якщо використовувати цю годину на більш практичні і корисні заняття, то буде набагато продуктивніше.

Отже, перший крок на шляху до успішного переходу на зимовий час - заздалегідь спланувати, ніж ви заповніть то ранковий час, яке у вас з'явиться. "Зайва" година вранці - це реальна можливість почати робити ранкову зарядку, приділити час медитації або домашнім вихованцям.

Для того щоб ваші плани дійсно реалізувалися, раджу підкріпити свій намір справою. Можна заздалегідь, ще на цьому тижні, купити тренажер або гантелі, або матеріали для свого хобі. А якщо у вас немає вихованця, але ви давно про нього мріяли, то сьогодні якраз чудовий час для того, щоб у вашому будинку з'явився новий член родини. Ці реальні зміни і є другий крок на шляху до успішного переходу на зимовий час.

Третій крок - це перегляд вашого харчування. Подумайте, чи достатньо уваги ви приділяєте сніданку? А може, ви взагалі вискакуєте з дому натщесерце? Так чи інакше, ваш шлунок вже звик до певного режиму, і "зайвий" час дасть вам можливість скоректувати цей режим в кращу сторону. Основне, на що треба звернути увагу, - це калорійність сніданку, його корисність, а головне, час, за який ви поглинаєте їжу. Приділіть свого сніданку більше уваги і часу.

Четвертий крок - це догляд за нашим тілом. Коли на вулиці холодно, навіть чоловікам не варто виходити на вулицю, не захистивши шкіру, яка залишається відкритою. Але починати потрібно не з цього, а з водних процедур. По-перше, треба постаратися зробити якомога тривалішим часовий проміжок між гарячим душем і виходом на вулицю. За великим рахунком, воду взагалі не варто робити занадто гарячою, а найсміливішим можна включити в ранкові процедури обливання холодною водою. Після вмивання і гоління на шкіру обов'язково треба нанести спеціальний крем, який буде зволожувати і захищати її.

І останній, п'ятий крок стосується нашого одягу. У холодну пору року нам треба більше часу для того, щоб навіть просто одягнутися. Оскільки, за звичкою, ви все одно будете прокидатися в "старий" час, у вас з'явиться якась додаткова кількість хвилин для того, щоб уточнити прогноз погоди. Потім вам потрібно прийняти правильне рішення про одяг на цей день. Простежте за тим, щоб взяти з собою рукавички, парасолька (при необхідності), головний убір, і в цілому, одягнутися по погоді. Таким чином, ви не просто зробите свій день більш комфортним - ви підвищите свою стійкість до різних сезонних захворювань.