Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Україні / Погода в Дніпропетровську / Штормове попередження: жителям Дніпра рекомендують не виходити на вулицю

Штормове попередження: жителям Дніпра рекомендують не виходити на вулицю

11801_1.jpg (35.26 Kb)
У Дніпрі в четвер, 13 жовтня, жителям міста потрібно буде максимально обмежити перебування на вулиці. З таким проханням до городян звертається Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Сьогодні очікується сильний дощ, поривчастий вітер до 15-20 метрів в секунду і істотне зниження температури. На місто насувається циклон з Балкан, погода в регіоні значно погіршиться.

Управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА акцентує увагу городян на дотриманні правил безпеки, що передбачені в таких випадках. Зокрема, під час сильного дощу не можна стояти під деревами і перебувати поблизу ліній електропередачі та інших об'єктів, які можуть обрушитися в результаті шквального вітру. Водіям не радять виїжджати на дороги регіону. Жителям області рекомендується залишатися на території своїх будинків.

Висота хвиль у водоймах може досягати 130-250 см, тому жителям, люблячим порибалити в Дніпродзержинському, Дніпровському і Каховському водосховищах, рекомендується не виходити на воду на човнах і не рибалити на узбережжі.
    
08:00, 13.10.2016
1452 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.