Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Росії / Погода на Далекому Сході / Камчатка "потонула" під двометровими кучугурами (ВІДЕО)

Камчатка "потонула" під двометровими кучугурами (ВІДЕО)

73_p1060580.jpg (39.04 Kb)
Зима вже голосно заявила про себе на Далекому Сході Росії, де в останні дні проходження циклонів з Охотського моря викликало снігопади і хуртовини. Пориви вітру досягали 70-80 км / ч. На цей раз негода особливо сильно вразило Камчатку, де кілька міст і цілі села були буквально поховані під свіжим снігом.

Важкий сніг був викликаний глибокою депресією, повністю заповненою крижаним арктичним сибірським континентальним повітрям. Широка холодна оклюзія справила особливо сильні снігопади. Досить сказати, що в деяких районах Далекого Сходу Росії і Камчатки спостерігається більш 1,5-2,0 г свіжого снігу.

Минулого тижня проходження ще одного глибокого циклону справило широко поширені хуртовини, які накопичили до 50-60 см нового снігу протягом 24-36 годин. В останні дні нова фронтальна система, яка спрямована на Японію і Тихоокеанський північний захід, викликала новий сніг помірної інтенсивності, що сприяло збільшенню вже накопичився значний снігового покриву на землі.

У деяких містах і невеликих селах сніговий покрив перевищив 2 метри у висоту. Це дійсно товсті замети, але досить прості для однієї з найбільш сніжних областей по всій Росії і за її межами. Цей сніговий покрив, під який занурилися великі території на Далекому Сході Росії і особливо внутрішні райони Камчатки, виробляє сильний ефект «альбедо», що став основою інтенсивного охолодження. У ці дні термометри опустилися до -25- 30 ° C в декількох містах східної частини Росії. Умови морозу не є особливо екстремальними для цих кліматичних умов, але прогнозується їх подальше посилення в найближчі дні.

    
20:00, 05.12.2016
411 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.