Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Україні / Погода в Києві / Метеорологічна "димка" в Києві (ВІДЕО)

Метеорологічна "димка" в Києві (ВІДЕО)

1469792141-1513-foto-unian.jpg (12.23 Kb)
Влада міста Києва пояснила причину запаху гару не пожежею, а погодними умовами, які спровокували підвищення інтенсивності смогу.

За офіційною інформацією пожежі в місті і його околицях не виявлені, на сміттєвих звалищах загорянь також немає. Причиною появи в Києві димки послужили погодні умови - дим і вихлопні гази не змогли піднятися в більш високі шари атмосфери, і накопичилися в нижньому шарі.

Метеорологічний термін "димка" означає замутнене повітря в приземному шарі атмосфери. Причина явища - висока вологість повітря, не менше 85% і низький атмосферний тиск. За таких погодних умов в повітрі багато мікроскопічних крапельок води.

Причиною помутніння повітря, можуть бути не тільки краплі води, але і тверді частинки - пил, дим, викиди від опалювальних установок і камінів. Видимість при цьому значно зменшується, до десятків метрів, а то і менше.

Метеорологічна димка є частим явищам у великих містах. Наприклад, у Кракові, де багато людей опалюють помешкання вугіллям, подібна задимленість спостерігається всю зиму.

    
19:56, 22.01.2017
1700 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.