Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Росії / Погода в Сибірі / Температура в Сибіру опустилася до 56 градусів морозу

Температура в Сибіру опустилася до 56 градусів морозу

7804_4e98a3bc20c5d9c387e2d32a2894186f.jpg (139.16 Kb)
У Колимі новий температурний рекорд: мінус 56 градусів морозу.

Екстремальні морози знову повернулися до Росії. На території Магаданської області стовпчик термометра опустився до 56 градусів нижче нуля. Місцева влада була змушена оголосити режим підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій у зв'язку з низькими температурами.

Через аномальні морози в усій області стався збій роботи на тепло-водо-магістралях. Місцеві жителі стурбовані, що можуть залишитися без світла і тепла. Однак, за словами чиновників, на даний момент аварії усуваються і в більшості постраждалих будинків відновили подачу тепла. Кілька аварійних бригад було направлено в віддалені райони Сусуманського округу, де з ладу вийшли одразу котельня і теплотраса.

Температурний мінімум для регіону було зафіксовано вранці 30 січня на Колимі, де температура тримається в межах 56 градусів морозу.

Через аномальні морози в області підвищується небезпека побутових пожеж в зв'язку з неправильним використанням обігрівального обладнання, перевантаження електромереж і використанні не призначених для обігріву предметів.

Температура на Колимі впала до мінус 56 градусів

Тільки сьогодні вранці навантаження на електричну мережу Колими збільшилася на 9%.

У 2016 році, коли температура в регіоні опустилася до 48 градусів морозу було зареєстровано понад 120 побутових пожеж через використання печей "буржуйок" та несправних масляних обігрівачів.

Низькі температури тримаються в Магадані вже близько тижня, за оцінками метеорологів, аномальні морози затримаються тут ще на три дні.

Самі місцеві жителі байдуже поставилися до настільки низьких показників термометрів, побоюючись лише проблем з роботою комунальних служб.
    
10:17, 31.01.2017
867 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.