Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні, Погода в Україні / Якими будуть весна і літо в Україні розповіли синоптики

Якими будуть весна і літо в Україні розповіли синоптики

ui-537422956760d5_37213982.png (500.15 Kb)
Метеорологи заявили, що весна і літо в нинішньому році в Україні будуть досить теплими, але погода буде мінливою, очікуються періоди з опадами. Про це повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

"Останнім часом температура була вищою за норму, в найближчі дні ми очікуємо похолодання і в кінці квітня температура знову піднімається. У травні температурний режим на всій території України ми очікуємо нестійкий. У першій декаді і до середини травня температура повітря буде вищою за норму, середньодобова температура буде близько 20 градусів, вдень вона буде 25-27 градусів тепла на більшій території України ", - сказала вона.

За словами метеоролога, в другій половині травня очікується зниження температури, воно буде неодноразовим і до кінця місяця буде більш помітно, ніж в середині місяця. Температура до кінця травня очікується середньодобова в межах 15 градусів і 18-20 градусів за Цельсієм вдень.
В першій декаді травня опади будуть незначними, з другої половини місяця опади будуть частими, але не дуже сильними. Дощі йтимуть приблизно кожні три дні.

Також метеоролог повідомила, що і в червні температурний режим буде нестійким. "Занадто високого температурного режиму очікувати не слід. Літо у нас починається 15 червня, і в цьому році ми це побачимо. Десь до 10 червня температурний режим буде знижений. Середньодобова температура буде близько 15 градусів, денні температури будуть близько 18-20 градусів ", - зазначила вона.

За її прогнозами, після 10 червня слід очікувати підвищення температури, вдень вона буде доходити до 28-30 градусів тепла. "Але така температура буде нестійкою, і до 15-20 червня буде різке похолодання. Температура вдень буде десь до 20-22 градусів, але на цьому тлі слід очікувати штормові явища шквального характеру через перепади температури до 7-8 градусів" , - підкреслила синоптик.

З 20 по 30 червня в Україні буде спекотно, до 30 градусів, але в кінці місяця очікуються рясні опади.

У липні буде дуже нестійкий температурний режим. Метеоролог зазначила, що в окремі дні, в середині місяця денна температура буде близько 30 градусів тепла, але протягом усього місяця таких високих температур не буде. Опади в липні будуть незначними, особливо сухо буде з 10 по 20 липня.
"У серпні в окремі дні буде жарко, але спекотні дні будуть періодичними і короткочасними і погода також буде мінливою. Не буде тривалого жаркого, сухого періоду", - додала Мартазінова.
    
12:06, 18.04.2016
2620 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.