Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні / На заході України через снігопад застрягли 400 автомобілів

На заході України через снігопад застрягли 400 автомобілів

1977_maxresdefault.jpg (34.97 Kb)
Через снігопад в Тернопільській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях в пробках застрягли близько 350-400 автомобілів. У роботах по розблокуванню машин задіяна потужна техніка, повідомляє "Укравтодор".

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно близько 1570 спецтехніки та 2446 дорожніх робітників. На ліквідацію заторів також спрямовані сили та засоби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялося раніше, з метою збереження життя і здоров'я учасників дорожнього руху службами автомобільних доріг у Львівській, Житомирській та Хмельницькій областях обмежено рух великовантажного транспорту. У семи районах Чернівецької області обмеження зняті, крім великовагового транспорту.

В результаті проходження активного циклону на заході України місцями випало до 50 см, в горах - близько 60 см. З урахуванням сильного і поривчастого вітру місцями утворилися намети висотою до 100-125 см, в результаті чого був значно ускладнений проїзд, а місцями і заблокований.
    
13:55, 14.11.2016
1098 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.