Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні, Погода в Україні / Лавинна небезпека збережеться в Карпатах

Лавинна небезпека збережеться в Карпатах

83145_0.jpg (56.04 Kb)
27-28 лютого на високогір'ї Івано-Франківської та Закарпатської областей, в горах Львівської області збережеться помірна (II ступінь) і незначна (I ступінь) лавинна небезпека. У неділю, 28 лютого, на високогір'ї Закарпатської та Івано-Франківської областей очікується підвищена лавинна небезпека (III ступінь).

Підвищена лавинна небезпека (III ступінь, "помаранчевий" рівень) означає, що сніговий покрив на крутих схилах недостатньо закріплений (помірно або слабо закріплений), але не ущільнений. Сходження лавин можливе при незначних додаткових навантаженнях на крутих схилах. Можливе також спонтанне обвалення окремих середніх і одиночних великих за розмірами лавин і карнизів. Умови є відносно несприятливими. Необхідно уникати руху в районі зазначених схилів.

II ступінь небезпеки ( "жовтий" рівень) означає, що сніговий покрив на крутих схилах недостатньо стабільний і закріплений, на інших схилах - добре закріплений. Сходження лавин можливе при значних додаткових навантаженнях в першу чергу на зазначених схилах. Спонтанне обвалення лавин малоймовірне. Слід обережно вибирати шляхи руху, особливо по крутих схилах і на висотних рівнях.
    
13:32, 26.02.2016
1433 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.