Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Азії / У столиці Індії зафіксований рекордний зміг

У столиці Індії зафіксований рекордний зміг

10_2_4.jpg (.22 Kb)
Рівень забруднення повітря в столиці Індії досягла рекордного значення за 17 років. Жителі Нью-Делі, які порівнюють своє місто з газовою камерою, звернулися до влади з вимогою прийняти оперативні заходи.

Повітря в мегаполісі такий брудний, що можна відчути його смак і запах. Сірий щільний туман не тільки неприємний естетично, але і небезпечний для здоров'я. Концентрація частинок PM10 в атмосфері Нью-Делі в 6 разів більше норми, PM2,5 - в 12 разів. Минулої п'ятниці в столиці закрили двері 1800 шкіл. Середні навчальні заклади почнуть працювати не раніше, ніж через три дні. Багато жителів Нью-Делі просто втікають з міста, знайшовши приводи, щоб не ходити на роботу і до вузів.

У різкому погіршенні атмосферної ситуації винен головний індійське свято Дівалі, який відзначили 30 жовтня. Тисячі петард, хлопавок і феєрверків, які підірвали в Нью-Делі і передмістях, внесли свою частку в звичне забруднення міста.
Але головна причина появи густої завіси смогу в багатомільйонному мегаполісі - нелегальні сільськогосподарські пали. Дим з полів спускається в долину на березі річки Джамни, де знаходиться Нью-Делі.

Столична влада зробили кілька кроків по усуненню екологічної катастрофи. У місті обмежать автомобільний рух, зупинять будівництво, почнуть поливати вулиці водою. Адміністрація Нью-Делі обіцяє контролювати пожежі на звалищах і призупинити роботу місцевої теплоелектростанції.
    
14:35, 08.11.2016
1356 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.