Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Азії / Потужні лісові пожежі охопили Індію

Потужні лісові пожежі охопили Індію

32_pozhar-v-kalifornii-01.jpg (74.14 Kb)
Їдкий дим від лісових пожеж в районах Кіннаур і Кулу в індійському штаті Хімачал-Прадеш на півночі країни знищив рідкісні види флори і фауни, починаючи поглинати гірські пейзажі.

Відділи лісових і пожежних служб не зуміли взяти під контроль лісові пожежі в багатьох місцях в Кулу, ситуація тільки погіршується, а зміг не тільки обмежує видимість, але також викликає проблеми зі здоров'ям у місцевих жителів.

Місто Шимла, столиця штату Хімачал-Прадеш, був покритий смогом в середу через загорянь. У Кулу порушено авіасполучення три дні поспіль через погану видимість. Директор аеропорту Шарма повідомив, що ситуація не викликана природним явищем, як туман, винен саме дим від пожеж.
 
 Сотні дерев знищені, лісові пожежі також руйнують природне місце існування диких тварин і вбивають їх. Багато місцевих жителів почали ставити під сумнів дії адміністрації, яка бореться з вогнем застарілими методами.

У той же час, ще одна пожежа в лісах занурила у темряву місто Маналі. Лісові пожежі зафіксовані в долинах Парваті, Хурла, Пандуропа і в багатьох інших місцях в останні дні. Пожежі генерують тонни вуглецю та інших отруйних газів. В даний час багато людей скаржаться на подразнення в горлі і очах.
    
11:00, 10.12.2016
1382 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.