Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Австралії / В Австралії повітря прогрілося до +47 ° C

В Австралії повітря прогрілося до +47 ° C

3-2.jpg (43.31 Kb)
Як зима починає вступати у свої права в північній півкулі, в південній півкулі літо починається всерйоз, спостерігаються перші інтенсивні теплові хвилі (так звані періоди "сильної спеки»") на територіях від Австралії до Південної Африки. В останні дні у величезній пустелі Австралії в середині західних районів різко потепліло до температур, які перевищили поріг в +45 ° C в тіні, навіть в тих областях, в яких було не дуже жарко. Звичайно, це не катастрофічна спека, яка антарктичним влітку 2013 року побила історичні рекорди, перевищуючи +50 ° С в тіні.

Через тимчасові інтенсифікації західних вітрів південній частині Індійського океану, а також через значне падіння геопотенціалу в південній частині південного узбережжя Австралії, австралійський тропічний циклон був змушений відступити. Тим часом на великій висоті внутрішньої австралійської пустелі сформувалася величезна "бульбашка" гарячого сухого повітря, ізотерм його тепер збирається досягати значень +28 + 30 ° C на висоті 850 гПа.

Тепло пустельних районів Західної Австралії стало дійсно нестерпним, так що в багатьох місцях ртуть підстрибнула до +47 ° C. В аеропорту Birdsville в п'ятницю максимальна температура повітря доторкнулася +46,9 ° С в тіні. У найближчі дні місцями буде перевищена фатальна відмітка +48 ° С в тіні.
    
17:00, 06.12.2016
1473 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.