Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / Циклон викличе перші сильні снігопади в Європі

Циклон викличе перші сильні снігопади в Європі

69_file.jpeg (63.17 Kb)
Якщо останні кілька днів сніг зробив свої перші боязкі появи на територіях між Росією, країнами Балтії, Білорусі та України, то в найближчі дні можна очікувати снігопади.

Про це свідчить розвиток нового циклогенезу холодного характеру на Балтійському морі, який в даний час знаходиться над південною частиною Швеції, але в процесі міграції на схід буде стрімко розвиватися в новий циклон. Ця нова позатропічна депресія, яка буде набирати силу в протягом вечора біля Швеції в Балтійському морі, з другої половини завтрашнього дня просунеться до країн Балтії та досягне європейської частини Росії. На територіях між країнами Балтії, Білорусі, центральній частині України і найзахіднішої частини європейської частини Росії очікуються снігопади.

У Таллінні, Ризі та Вільнюсі може випасти до більш 4 см свіжого снігу. Але найінтенсивніший снігопад з завтрашнього вечора обрушиться прямо на область північної і центральної частин України, сходу Білорусі і західній частині Росії, де в найкоротші терміни може впасти до більш ніж 10-15 см снігових опадів.

Самі інтенсивні снігопади завтра очікуються на схід від Латвії, на сході Білорусі, в Чернігівській і Київській областях на півночі України, а також в містах на південному заході Росії. У четвер в цих країнах може накопичитися на землі сніговий покрив місцями висотою більше 10-15 см, який зробить білим весь пейзаж.
    
10:00, 02.11.2016
1280 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.