Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода на островах, Відео / Тропічний циклон "Фантала" руйнує Сейшельські острови (ВІДЕО)

Тропічний циклон "Фантала" руйнує Сейшельські острови (ВІДЕО)

seishely5.jpg (69.41 Kb)
Тропічний циклон "Фантала", один з найсильніших тропічних циклонів в історії в Індійському океані, двічі пройшов над атолом Фаркуар, Сейшельські острови, завдавши значної шкоди інфраструктурі та довкіллю.

Око циклону досягає 21 км в діаметрі. Перший раз він пройшов над атолом Фаркуар 17 квітня. Максимальна швидкість вітру досягала 259 км / г. На островах сильно пошкоджені будівлі, деякі повністю обрушилися, повалено багато дерев. Як відзначає місцева влада, в цей раз збиток значно більший, ніж після удару циклону "Бондо" в 2006 році.

Після проходження атола Фаркуар, "Фантала" пішов на захід, а потім зробив розворот і знову обрушився на острови 19 квітня. Максимальна швидкість вітру при цьому досягала 157 км / г. На щастя, вдруге стихія була менш потужною.

Крім того, циклон обрушив проливні дощі на постраждалу від посухи Кенію, які привели до серйозних повеней. Так, в місті Квал 15 квітня всього за чотири години випало 130 мм опадів. Декілька сіл відрізані від зовнішнього світу після того, як річка Умба вийшла з берегів.
За оцінками Червоного Хреста Кенії, під водою опинилося принаймні 25 тис. акрів землі.

    
21:00, 22.04.2016
1949 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.