Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Відео / Аномальні дощі обрушилися на Ізраїль (ВІДЕО)

Аномальні дощі обрушилися на Ізраїль (ВІДЕО)

27201112.jpg (53.28 Kb)
Проливні дощі обрушилися на південь Ізраїлю. Найсильніше постраждав посушливий Ейлат, де менш ніж за добу випало 35 мм опадів! У місті були затоплені вулиці, не працював місцевий аеропорт.Сильні дощі обрушилися на Ізраїль. Особливо складна ситуація склалася в південній половині країни, на південь від Мертвого моря.

Найсильніше постраждав Ейлат. Дощ у місті почався ближче до вечора четверга, вночі дощі посилилися. За даними на 9 годину ранку за цей період в місті випало 35 мм опадів! Для Ейлата, який розташований в самому сухому регіоні Ізраїлю, це колосальна цифра!Середня місячна кількість опадів в жовтні тут становить 4 мм, а за весь рік згідно кліматичної нормі тут випадає не більше 30 мм. Таким чином, менш, ніж за добу на місто обрушилося більше річної норми вологи!

Місто не готовий до настільки сильних дощів, в результаті, багато вулиць опинилися затоплені, автомобільний рух в місті було сильно ускладнено. Закриті для відвідування площі Меридіан і Ха-Таярут. Негода позначилася і на роботі аеропорту Ейлата.    
18:00, 30.10.2016
1392 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.