Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода на островах / Кіпр постраждав від повені і торнадо

Кіпр постраждав від повені і торнадо

4541_maxresdefault.jpg (55.34 Kb)
Торнадо завдав збитків господарствам в Пафосі, фермери звернулися до держави за допомогою. Смерч вдарив по областям Ахель, Анаріта і Тімі, зносячи дахи будинків і викорчовуючи дерева.

Фермер Хрістодул Папамінас з Анаріта сказав, що його урожай картоплі був повністю знищений, сильно пошкоджені конструкції. Інший фермер, Костас Константіноу, повідомив, що деякі з його тварин загинули через обрушилася даху під час удару негоди.

Складні погодні умови з вітрами і зливами завдали серйозної шкоди регіону Пафосу. Вранці в четвер без електрики залишилися місто Поліс і довколишні села Стені, Гуді, Продрома, Хрісохус, Андролик, Гуді і друсья.

Пожежні повідомили, що відповіли на п'ятдесят закликів про допомогу за 24-годинний період до ранку п'ятниці, більшість викликів були пов'язані з екстремальними погодними умовами останніх декількох днів. Фахівці здійснюють допомогу в інцидентах, пов'язаних з поганою погодою. По всьому острову проводилися відкриття дренажних каналів на затоплених дорогах, за допомогою тягачів евакуйовані транспортні засоби із затоплених вулиць, проводиться видалення повалених через сильний вітер дерев і відкачування води із затоплених підвалів та будівель.
    
17:00, 03.12.2016
1514 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.