Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода на островах / На Гаваях частина острова впала в океан (ВІДЕО)

На Гаваях частина острова впала в океан (ВІДЕО)

dfb2fedb871656ecd50dbba60821bb2b.jpg (.68 Kb)
Збираєтеся відвідати Гаваї і сподіваєтеся подивитися, як червона розпечена лава вливається в Тихий океан? Вибачте, але вашим планам завадила Мати Природа!

Десять гектарів острова Гаваї - так звана лавова дельта, сформована потоком лави з активного вулкана, - обрушилася в океан в суботу, в результаті чого в повітря злетіла струмінь гірської породи і пара.
 
Дельта створила величезні хвилі, які частково розмили морську скелю, включаючи спеціальний оглядовий майданчик Гавайського національного вулканічного парку.

Ніхто не постраждав, повідомляє адміністрація парку. На шматку остиглої чорної лави не було туристів, і туристичні вертольоти не пролітали над ділянкою під час обвалення, яке сталося ближче до вечора.
 
 
Але 4 години потому на волосині від смерті виявилися п'ятеро туристів. Безтурботні любителі екстриму проігнорували мотузкову горожу, побажавши помилуватися на лавовий потік. Доглядачі парку вигнали відвідувачів за 15 хвилин до того, як скеля, на якій вони стояли, обрушилася в океан.

Територія все ще обгороджена мотузкою. Чергові доглядачі повідомляли, що чули гучний тріск під поверхнею, що вказує на геологічні зміни.

Введено обмеження на польоти повітряних суден на висоті нижче 300 метрів над небезпечним місцем.

Лава з вулкана Кілауеа досягла океану в кінці липня в перший раз за 3 роки.

Вчені з Гавайської вулканічної обсерваторії Геологічної служби США продовжують моніторити активність останнього лавового потоку Кілауеа, який носить назву 61g.
    
20:00, 04.01.2017
1694 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.