Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Росії, Погода на Далекому Сході / Масштабна повінь в російському Примор'ї (ВІДЕО)

Масштабна повінь в російському Примор'ї (ВІДЕО)

navodnenie-v-primorskom-krae-osfx.jpg (.15 Kb)
Підрозділи морської піхоти Тихоокеанського флоту не покидають затоплені райони Примор'я. Автоколона Східного військового округу вирушила в черговий рейс. Найближчим часом вантажівки підвищеної прохідності доставлять постраждалим від повені людям нову партію гуманітарної допомоги.

Колона із семи автомобілів подолає понад 500 кілометрів по зоні паводку. Морпіхи зроблять зупинки в трьох населених пунктах. Вони привезуть жителям продукти, медикаменти, предмети першої необхідності, інструменти, а також теплові гармати, генератори та мотопомпи.

Угруповання Міністерства оборони в постраждалому від тайфуну "Лайонрок" краї налічує 3,5 тисячі військовослужбовців, 400 одиниць спецтехніки і 18 літаків і вертольотів.

У постраждалих від повені районах Приморського краю залишаються не тільки люди. Допомога в зоні паводку часто потрібно і тваринам. В одному з фермерських господарств відрізаними від суші виявилися марали.

Дістатися до благородних оленів змогли тільки рятувальники з камчатського загону МНС. Вони привезли тваринам корм і вирішили відновити зруйновані мости в районі ферми.

Всього в ліквідації наслідків тайфуну "Лайонрок" в Примор'ї беруть участь понад 100 рятувальників з Камчатки. Вони доставляють гуманітарну допомогу, допомагають літнім людям збирати врожай і перевозять дітей в школи. Аварійні бригади МНС відкачують воду з підтоплених будинків та просушують приміщення, а також чергують на небезпечних ділянках доріг і переправах.

    
20:00, 18.09.2016
547 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.