Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Україні / В Україні залишилися без світла десятки населених пунктів

В Україні залишилися без світла десятки населених пунктів

9333_825f504745a-5161p08cyfuhgnnxi420090zvw25znp_1200.jpg (16.97 Kb)
В результаті несприятливих погодних умов 8-9 жовтня було знеструмлено населені пункти в семи областях України, зокрема, в Київській, Донецькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Одеській та Херсонській областях. Для відновлення енергопостачання залучені місцеві бригади обленерго, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Під час ліквідації наслідків негоди в Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Кіровоградській, Одеській, Черкаській, Чернігівській областях підрозділами ГСЧС було відкачано 933 метри кубічні дощових вод, вивільнено 20 автомобілів з підтоплених ділянок доріг. Також рятувальники очищали вулиці від повалених дерев.
Всього в ліквідації наслідків негоди від ГСЧС було залучено 145 чоловік особового складу та 36 одиниць техніки.

З огляду на складні погодні умови, рятувальники закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці.
"Намагайтеся не ходити під розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів і ліній електропередач, адже пориви вітру можуть викликати їх пошкодження", - нагадує ГСЧС.
    
12:45, 10.10.2016
1224 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.