Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в США / Незвичайний сніг пішов у парку Йеллоустоун (ВІДЕО)

Незвичайний сніг пішов у парку Йеллоустоун (ВІДЕО)

imgp0061.jpg (38.53 Kb)
Що відбувається, коли гейзер проривається на поверхню, а температура за вікном опустилася до мінус 17 градусів Цельсія? Ну, звичайно, ви отримаєте миттєвий сніг!

Як повідомляють американські ЗМІ, знаменитий гейзер на ім'я Старий Служака-це один з найбільш працьовитих гейзерів у світі, адже проміжок між його "виверженнями" становить від 44 до 125 хвилин. При цьому гейзер створює тиск достатній, щоб гаряча вода піднялася на висоту від 30 до 50 метрів. Але навіть один з найбільш передбачуваних гейзерів в США може здивувати.


Тільки уявіть на глибині 22 метрів, температури води гейзера становить 118 градусів Цельсія, при цьому вона зберігає своє тепло досягаючи поверхні.

Проте, очевидцям вдалося зафіксувати як найпопулярніший гейзер в парку Йеллоустоун несподівано почав вивергати сніг. Це було схоже на справжнє диво: досягаючи висоти більше 40 метрів, крапельки води встигли замерзнути і організувати невелику локальну заметіль. На жаль, велика частина води залишилася дуже гарячою, щоб швидко заморозитися.

Але завдяки тому, що температура води гейзера значно вища температури навколишнього середовища, гейзер піднімається значно вище.
    
22:00, 28.12.2016
1495 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.