Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Україні / Тепла осінь і зима в Україні - прогноз синоптиків

Тепла осінь і зима в Україні - прогноз синоптиків

5081434a7a8a122c9429b6d2739624.jpg (29.46 Kb)
У вівторок, 4 жовтня, під час брифінгу в Києві завідувачка відділенням кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова повідомила, що протягом осіннього та зимового періодів погода в Україні може постійно змінюватися, проте теплі дні будуть переважати над холодними, передає Інтерфакс-Україна.

Вона заявила, що кілька найближчих днів стануть більш холодними. Починаючи з 7-9 жовтня, Україна захопить короткочасне похолодання, в основному його помітять жителі східної частини країни. Але друга половина жовтня порадує теплою погодою. В кінці місяця холод знову візьме своє, особливо це буде відчуватися вночі, коли нічна температура може опуститися до мінусових температур.

Друга половина листопада знову "похвалиться" підвищенням температури, але вже на початку або середині грудня в країні різко похолодає, передбачається потужний сніг. З 28 грудня температура встановиться на рівні до -10 градусів на сході, - 8 на заході, в переддень Нового року значення термометра опустяться до -12 градусів у всій Україні.

Крім цього Мартазінова повідомила, що на початку, наприкінці січня і початку лютого на північ прийде похолодання, принісши з собою температуру до -10 градусів. За всю осінь і зиму холодних днів набереться не більше 25.
    
13:02, 05.10.2016
1393 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.