Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Україні / Сніг з дощем в Україні протримається півтора тижні

Сніг з дощем в Україні протримається півтора тижні

У найближчі півтора тижні в Україні стабільно триматиметься погода з опадами у вигляді снігу з дощем. А далі повернеться - суха, лагідна зима.

7873_34688.jpg
СУБОТА, 10 ЛЮТОГО
Хмарно. Невеликий мокрий сніг, лише в південній частині, вдень і більшості західних областей без опадів.

На дорогах країни, крім півдня, місцями ожеледиця.

У Карпатах зберігається значна сніголавинна небезпека (третій рівень). Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура протягом доби від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла (вночі у західних областях 2-7 градусів морозу, вдень на півдні країни 1-6 градусів тепла).

Київ. Хмарно. Невеликий мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура протягом доби близько нуля.

НЕДІЛЯ, 11 ЛЮТОГО
Хмарно. Вночі на сході країни та півночі Лівобережжя невеликий сніг. Удень у південних областях дощ та мокрий сніг. На решті території без істотних опадів.

На дорогах, крім півдня, місцями ожеледиця. Вітер північний та північно-східний, 5-10 м/с, на півдні та сході країни окремі пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 1-6 градусів морозу, на півдні та сході країни близько нуля. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, на півдні 1-6 градусів тепла.

Київ. Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4 градуси морозу, вдень близько нуля.

ПОНЕДІЛОК, 12 ЛЮТОГО
Хмарно. У південній частині, східних та Дніпропетровській областях мокрий сніг, місцями з дощем, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь. На решті території без істотних опадів.

На дорогах, крім півдня, місцями ожеледиця. Вітер північний та північно-східний, 5-10 м/с, на півдні та сході країни окремі пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 1-6 градусів морозу, на заході до 9 градусів морозу. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. У південній частині вночі близько нуля, вдень 1-6 градусів тепла.

Київ. Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4 градуси морозу, вдень близько нуля.

ВІВТОРОК-СЕРЕДА, 13-14 ЛЮТОГО
Місцями (у східній частині повсюди) невеликий сніг, на півдні країни переважно без опадів.

Температура вночі 2-8 градусів морозу, на півночі Лівобережжя до 10 градусів морозу. Вдень від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. У південній частині та на Закарпатті вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

Київ. Місцями невеликий сніг. Температура вночі 4-6 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу.

ЧЕТВЕР-ПОНЕДІЛОК, 15-19 ЛЮТОГО
15 та 18 лютого без істотних опадів, 16-17 лютого в Україні, 19 лютого у південній та східній частинах сніг (на півдні та сході країни мокрий сніг і дощ).

Температура вночі 2-8 градусів морозу, вдень від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. У південній частині, на Донеччині, Луганщині та Закарпатті вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 0-6 градусів тепла.

Оновлено: 22:23, 15.02.2018
    
12:08, 10.02.2018
1184 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.