Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Австралії / Сильна гроза призвела до спалаху астми в Австралії

Сильна гроза призвела до спалаху астми в Австралії

silnaya-groza.jpg (39.26 Kb)
Сильна гроза в австралійському штаті Вікторія привела до госпіталізації кількох сотень людей і чотирьох загиблих в результаті гострого спалаху астми.

Грозовою астмою називають рідкісне явище, яке фактично являє собою ускладнений алергічний риніт, спровокований алергенним пилком. При грозі підвищена вологість і сильний вітер ускладнює стан вразливих груп населення, оскільки погодні умови сприяють розщепленню пилку на найдрібніші частинки, які при вдиханні не затримуються в носовій порожнині, а потрапляють відразу в легені, викликаючи напад астми.

Найстрашніше, що напади спостерігаються навіть у пацієнтів, які ніколи не страждали від астми. Коли в Мельбурні розігралася сильна гроза, в місцеву службу швидкої медичної допомоги за п'ять годин звернулося майже 1870 чоловік. Більш ніж в 30 випадках медикам довелося направити пацієнтів у відділення інтенсивної терапії, серед них виявилося двоє дітей. Чотирьох жертв грозової астми, на жаль, врятувати не вдалося.

Серед них виявилося двоє молодих людей: 22-річний студент і 18-річний школяр. У першому випадку швидка допомога прибула до молодої людини через півгодини через величезної кількості викликів, а в другому бригада була на місці через 15 хвилин, але хлопець уже задихнувся. Причиною спалаху грозовий астми місцева влада назвали пилок кукіль - рослини, яке часто зустрічається уздовж доріг і на залізничних насипах.
    
16:00, 27.11.2016
1576 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.