Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Канаді / Канаду заливають крижані дощі

Канаду заливають крижані дощі

img_0117.jpg (30.25 Kb)
Майже 56 тисяч споживачів енергії залишилися без енергопостачання в канадській провінції Нью-Брансвік через крижаний дощ і снігопад.

За даними енергосетевой компанії NB Power, найбільше постраждали мешканці найбільшого міста регіону Монктон, де через обрив ліній електропередачі без світла залишилися понад 34 тисяч домогосподарств, офісів і магазинів.

Аварійні бригади вже приступили до відновлення пошкоджених ділянок. Про терміни завершення робіт не повідомляється. Крижаний дощ став причиною скасування занять майже у всіх школах Нью-Брансвік, а також сусідній провінції Нова Шотландія. Через негоду в аеропортах регіону скасовано або затримано сотні авіарейсів. У ряді міст, наприклад, у Фредеріктон, який є столицею Нью-Брансвік, було повністю припинено рух громадського транспорту.

За даними Національного метеобюро, в цій частині Канади випаде від 30 до 70 мм опадів. Крижаний дощ місцями, як прогнозують синоптики, зміниться сильним снігопадом, за час якого може випасти від 15 до 25 см снігу. При цьому негода супроводжується сильним вітром з поривами до 80 км на годину (22 метри в секунду).
    
14:00, 26.01.2017
1563 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.