Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Україні, Погода в Європі, Погода в США / Літо 2024 року буде таким же спекотним, як і попереднє, а потім буде "переворот", – кліматологи

Літо 2024 року буде таким же спекотним, як і попереднє, а потім буде "переворот", – кліматологи

У засіданні кліматологів розкрито, що минулого літа наша планета стикалася зі своєрідною тепловою атакою, яка нещадно налягала на комфорт мільйонів туристів, змушуючи багатьох з них відмовитися від традиційного відпочинку.

evlilik_oncesi_.png (393.02 Kb)
Виявлено, що ці тенденції екстремальної спеки та непередбачуваного зміни кліматичних умов будуть тривати й надалі, що може призвести до різких коливань температур і надзвичайних погодних явищ, таких як урагани.

За словами відомого кліматолога Річарда Аллана з університету Редінга, мінливість погоди може показати обернене коло, замінюючи спеку на раптові зниження температури через вплив феномену Ла-Нінья. При цьому експерти прогнозують подібні температурні аномалії, які були спостережені в 2023 році.

Еева Рюска з компанії Risk Line підтверджує, що прогнози погоди на 2024 рік прогнозуються вищими температурами, що може призвести до теплових хвиль та посух, подібних до минулорічних. Це також може включати несподівані урагани та збільшення опадів у деяких регіонах, водночас із засухами в інших.

Експерти радять туристам, особливо тим, хто страждає від спеки, бути особливо обережними під час планування відпустки та уважно вивчати прогнози погоди перед від'їздом. В умовах непередбачуваної кліматичної ситуації це стає все важче й важче.

Оновлено: 01:30, 20.02.2024
    
01:29, 20.02.2024
20280 просмотров
Теги: Літо 2024

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.