Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Африці / Забруднення повітря в Африці вбиває більше людей, ніж голод і спрага

Забруднення повітря в Африці вбиває більше людей, ніж голод і спрага

16f15ea61c96cb268bfbadb3b0e5f712_1.jpg (55.88 Kb)
Серйозна криза охорони здоров'я відбувається на всьому Африканському континенті. При спроби визначити рівень забруднення повітря, вчені виявили, що щорічно забруднення вбивають більше людей, ніж небезпечна питна вода і голод. ООН стурбована, що в найближчі роки ситуація може лише погіршитися, якщо світова спільнота нічого не зроблять для вирішення проблеми.

Вчені вважають, що через забруднене повітря загинуло в 2015 році 712 000 чоловік, при цьому неякісна вода забрала 542 000 життів а недоїдання - 275 000.

У порівнянні з 1990 роком в регіоні почалося масове будівництво електростанцій, розвиток важкої і автомобільної промисловості, будівництво заводів американськими, європейськими, китайськими компаніями, що і призвело до збільшення рівня забруднення на 36%.

Але забруднення повітря - актуальна проблема не тільки для африканців, а й для населення всього світу. В останні роки зростає число загиблих від неякісного повітря. Вони вже перевищують показники смертності від СНІДу і малярії разом узятих.

Міжнародна організація охорони здоров'я впевнена, що в усьому світі передчасно розлучилися з життям 3 мільйони чоловік. Забруднення навколишнього середовища привело до зростання серцево-судинних захворювань і проблем з дихальними шляхами. Багато хвороб помолодшали.

Більше 90% людей у всьому світі дихають небезпечним повітрям, і лише 8% - допустимим.

Тож не дивно, що забруднене повітря став четвертим вбивцею нашої планети.

Існують побоювання, що якщо Африка не вирішить найближчим часом цю проблему, то континент зіткнеться з масштабною екологічною катастрофою, яка знайома Індії та Китаю.

У групі ризику верхні рядки займають Нігерія і Ефіопія, де з 2013 року різко почалася індустріалізація і росте число небезпечних підприємств. Але, на жаль, є країни, де дослідникам так і не вдалося визначити причини забруднення. Значить і пом'якшити наслідки для них - не вдасться.
    
17:05, 21.10.2016
3425 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.