Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні, Погода в Україні / Сніг в Україні: знеструмлені населені пункти та застряглі в дорозі автівки

Сніг в Україні: знеструмлені населені пункти та застряглі в дорозі автівки

newsvideopic_gschs-zatory-na-dorogah-oblasti-postepenno-likvi42278_87451.jpg (50. Kb)
Сильні снігопади в Україні зробили "бранцями" доріг 313 транспортних засобів. Рятувальники вивільнили машини зі снігових заметів і надали допомогу 434 особам, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Найбільш складна ситуація склалася в Одеській області, там в дорозі застрягло 181 транспортний засіб, в яких знаходилися 230 осіб, у Миколаївській області заручниками стихії стали 63 транспортних засоби, в яких знаходилися 89 осіб, у Кіровоградській області - 33 транспортних засоби і 71 осіб, у Харківській області - 27 транспортних засобів і 30 осіб, у Полтавській області - 9 транспортних засобів та 14 чоловік.

В Одеській, Миколаївській та Кіровоградській областях вивільнені зі снігових заметів автотранспортні засоби доставлялися до стаціонарних пунктів обігріву (автозаправних комплексів, магазинів і т.д.) для відстою та обігріву людей.

Висота сніжного покриву в Миколаївській та Одеській областях досягає вже близько 30 сантиметрів, у Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Харківській областях - близько 15 сантиметрів.

Підрозділами ГСЧС організовано чергування техніки підвищеної прохідності на основних автошляхах держави.

У результаті суворих погодних умов в Україні також залишилися без світла 138 населених пунктів у п'яти областях.

Так, у Миколаївській області були знеструмлені 47 населених пунктів, у Херсонській області - 42 населених пункти, в Одеській області - 29 населених пунктів, у Дніпропетровській області - 16 населених пунктів та в Кіровградська області - 4 населених пункти. До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго.

Крім того, в результаті спрацьовування систем захисту ліній електропередач сталося відключення котельні, яка забезпечувала опалення в Таврійському районі міста Херсон. В даний час без опалення залишаються більше 20 багатоповерхівок.

    
13:02, 18.01.2016
1365 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.