Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі, Погода в Іспанії / По Іспанії та Португалії вдарять зливи з похолоданням

По Іспанії та Португалії вдарять зливи з похолоданням

4263165.png (193.39 Kb)
Різкі погодні зміни очікуються в Іспанії і Португалії. Станом на сьогоднішній ранок обидві країни Піренейського півострова страждають від приходу атмосферного фронту, який принесе дощі і більш низькі температури.

Всього за кілька днів від рівнодення і після початку вересня в країнах відзначений надзвичайно високий рівень температур, +46 градусів зареєстровано в безпосередній близькості від Севільї кілька днів тому. Цей епізод може тривати до 15 вересня, за прогнозами Агентства метеорології Іспанії, це дуже активна фронтальна система, пов'язана з областю низького тиску між Британськими островами і в Біскайською затокою. Фронт супроводжується масою холодного і вологого повітря з Атлантики, яке почне впливати на півострів з північного заходу на схід і розшириться потім до Італії.

З сьогоднішнього дня обрушаться опади переважно на всій території Піренейського півострова, в районах на південному сході вони будуть менш вірогідні, локально можуть випасти сильні дощі. Після проходження фронту прогнозується значне падіння температури повітря, яке може бути локально "винятковим". Максимуми будуть залишатися значно нижче +30 градусів у багатьох місцях. Завтра, 14 вересня, максимум складе +19 градусів в Мадриді (місто, де тиждень тому повітря прогрівалося до +39), +25 градусів в Севільї (де тиждень тому було +44) і +17 градусів в Бургосі, який буде найхолоднішим містом. Тим часом в Аліканте збережеться тепло на рівні +30 градусів.
    
10:00, 14.09.2016
1384 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.