Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / Землетруси зафіксовані в Польщі, Боснії і Герцеговині

Землетруси зафіксовані в Польщі, Боснії і Герцеговині

14554308_zemletryasenie.jpg (.39 Kb)
Відразу кілька землетрусів були зафіксовані 26 жовтня в різних європейських і міжнародних сейсмологічних центрах. Деякі з них - в районах з високою сейсмічністю, таких як Італія, де сила підземних поштовхів у Флоренції досягла 3,9 балу, Марокко - 3,1, Туреччини, Греції.

Два слабких землетруси були також зафіксовані в районах із середнім і низьким рівнем сейсмічності. Перший - в Польщі, в тому ж місці, де були зафіксовані підземні поштовхи минулого тижня. Тоді їх сила в Нижній Сілезії досягала 4,3 бала, в цей раз магнітуда була 2,7. За оцінками експертів, Польща є країною з низькою сейсмічністю.

Другий випадок стався в Боснії і Герцеговині, в 15 кілометрах від міста зливи. Цього ранку там було зафіксовано землетрус силою 2,6 бала, що зародився на глибині 2 кілометрів.

Боснія вважається країною з середньо-високим рівнем сейсмічності, хоч і не настільки високим, як Південні Балкани.

Вчені стурбовані збільшенням кількості і потужності землетрусів в Європі. Якщо для таких країн як Італія, підземні поштовхи - звичний катаклізм, то для Польщі і України - це серйозна небезпека.

Зараз метеорологи активно вивчають питання руху Російської сейсмічної плити і Скіфської плити, щоб більш точно прогнозувати можливість землетрусів у Східній Європі.
    
15:30, 26.10.2016
1447 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.