Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / На Великобританію насувається шторм

На Великобританію насувається шторм

0682_1383145068_4.jpg (82.47 Kb)
У Великобританії відкритий сезон штормів, наближається буря Ангус.

Зима близько. За даними Національного Метеобюро, в 2016 році зима в Великобританію прийде раніше і буде значно холодніше, ніж в минулому. Вже зараз на країну насувається шторм Ангус, який принесе з собою дощі, град і сильний вітер.

Дослідники затверджуються, що залишилися лічені дні до першого сильного зимового шторму, який відкриє новий сезон. Цього року зимові шторми почнуться вже в кінці жовтня і закінчаться лише в квітні.

Національне бюро погоди очікує бурю Ангус, яка буде супроводжуватися штормами Барбара, Конор і Доріс.

У 2015 році метеорологи Великобританії і Ірландії вирішили назвати шторми, які досягають країни, щоб підвищити їхню соціальну значимість і небезпека для населення.

Відповідно до проведених досліджень, місцеві жителі серйозніше ставиться до штормів, які мають ім'я, ніж до їх безіменним колегам. Опитування показало, що 55% британців готуються до шторму і прислуховуються до штормового попередження тільки, якщо у негоди є ім'я.

За зиму 2015-2016 року по узбережжю країни промайнуло 11 штормів, починаючи з бурі Абігайль. Цей шторм протягом трьох днів тероризував острів, залишивши після себе руйнування через вітер, чия швидкість досягала 135 кілометрів на годину.

У зв'язку з наближенням штормом і різким похолоданням в країні почався опалювальний сезон.

Синоптики також попереджають населення, що цієї зими шторми будуть частіше і торкатися більш великі території Великобританії. Деякі регіони країни можуть виявитися затопленими.

Метеоролог Тайлер Роуз пророкує мінімум 18 тропічних штормів цієї зими.
    
18:30, 27.10.2016
1560 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.