Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / Перший сильний снігопад сезону викликав проблеми в Норвегії

Перший сильний снігопад сезону викликав проблеми в Норвегії

atlantic_road_04.jpg (56.43 Kb)
Осло "відбувся" легко, але великі райони Південної Норвегії боролися протягом минулого уїк-енду з першою сильною хуртовиною сезону. Сніг та сильний вітер викликав транспортні колапси, численні аварії, тисячі домогосподарств залишилися без електрики в неділю.

Снігопад почався в п'ятницю і тривав в минулі вихідні. Державні метеорологи попередили про випадання місцями цілих 40 сантиметрів снігу. Як виявилося, норвезьку столицю заметіль обійшла стороною, але поблизу в Драммені, наприклад, осінь перетворилася в зиму за ніч з великою кількістю снігу, вітром і мінусовими температурами.

Округу Телемарк і Агдер постраждали від негоди найбільше. У неділю аварійні бригади вийшли, щоб відновити електрику, без якого опинилися десятки тисяч сімей через вітер і сильного снігу.

При перетині кордону між Швецією і Норвегією влади зупинили приблизно третина всіх машин, що в'їжджають в країну, тому що у них були погані шини, які не відповідають зимовій погоді. Поліція в деяких випадках зупиняла машини за водіння без зимових шин в Норвегії.
    
19:30, 08.11.2016
1204 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.