Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / У Мінську з листопада 400 осіб отримали травми через ожеледицю

У Мінську з листопада 400 осіб отримали травми через ожеледицю

2132_sneg_20161110_mat_tutby_3.jpg (80.15 Kb)
З початку листопада в столиці Білорусі травми через ожеледь отримали як мінімум 388 осіб, повідомляють медики. Тільки за добу в лікарнях виявилося 75 осіб, з них семеро дітей.

На боротьбу з ожеледицею в Мінську вже витрачено майже 15 тонн матеріалів. Підприємство ГПО "Горремавтодор Мінміськвиконкому" і зовсім в цьому році заготовило 38 тисяч тонн сумішей і 5 тисяч тонн технічної солі, запаси поповнюються в міру витрати. Але метеоумови з перепадами температур і крижаними дощами залишають бажати кращого.

Через ожеледицю страждає не тільки Мінськ. Так, сьогодні в місті Пінськ сильна ожеледиця паралізувала рух громадського транспорту. А в Бресті в зв'язку з ожеледицею з 6:00 до 8:30 були скасовані 20 з 50 автобусних рейсів філії "Автовокзал Бреста" ВАТ "Брестоблавтотранс". Постраждали рейси міжнародного, міжміського і частково приміського сполучення. Тим часом станція швидкої допомоги в Бресті сьогодні з ранку прийняла вже понад 40 викликів, пов'язаних з ожеледицею травмами.

В окремих районах країни слабка ожеледь і ожеледиця на дорогах збережуться і в найближчі дні. МНС республіки закликає людей бути уважними і дуже обережними через метеоумови. Літнім людям рекомендується без потреби не залишати домівки.
    
08:00, 09.12.2016
389 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.