Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / Європа потерпає від аномальних морозів (ВІДЕО)

Європа потерпає від аномальних морозів (ВІДЕО)

eqw4kf42bvo.jpg (46.97 Kb)
Аномально низька температура, яка обрушилася на багато країн Європи, включаючи південні регіони, привели до загибелі десятків людей.

Морози скували значні частини Європи, викликавши труднощі для людей, особливо мігрантів, безпритульних і літніх. Кількість смертей йде на десятки. Найбільше загиблих у Польщі.
 
 
Особливо складна ситуація склалася на півночі Польщі, де від переохолодження загинули вже 20 осіб. Крім того, ряд міст країни оповиті смогом, оскільки для опалення використовується неякісне паливо. З такою проблемою зіткнулися в містах Рибник, Ченстохова і Катовніце, де через небезпеку для здоров'я жителів були закриті дитячі садки і школи.

У Сербії через сильні морози оголошено червоний рівень небезпеки, а в дев'яти муніципалітетах введено режим надзвичайної ситуації. Було призупинено судноплавство на Дунаї, який скутий льодом. За даними місцевої влади, як мінімум дві людини загинули в Сербії від переохолодження.

Ще три людини замерзли в Македонії, де в минулі дні температура опустилася нижче -20 ° С градусів. Така ж погода зараз в Албанії. У курортних містах на півдні країни вперше за більш, ніж чверть століття випав сніг. Було порушено електро- і водопостачання багатьох міст. Жертвами морозів в Албанії стали п'ятеро людей.
 
Непросто доводиться мігрантам з країн Африки та Близького Сходу, які просто не звикли до негативних температур. На грецькому острові Лесбос 250 біженців з наметових таборів перевели в готелі, інші будуть розміщені на судні ВМС, яке прибуло до острова.

Холода змінили життя і грецької столиці. В Афінах були закриті більшість шкіл, крім того, в місті відкриті обігріваються притулки для біженців. Такі ж заходи було вжито в Болгарії, Румунії та Хорватії.
    
21:00, 12.01.2017
1438 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.