Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Європі / У храмах Румунії моляться про дощі, яких немає вже два місяці

У храмах Румунії моляться про дощі, яких немає вже два місяці

corfu_073.jpg (61.58 Kb)
Спека продовжує випробовувати на міцність Румунію, в південних регіонах діє "жовтий" рівень небезпеки через 37-градусну температуру повітря. Спекотна погода спостерігається в країні з середини червня і поки що метеорологи не обіцяли охолодження. Навпаки, можлива чергова хвиля спекотної погоди в найближчі дні.

У всіх храмах Румунії місцеві жителі моляться про дощ. Такої спеки країна не відчувала в останні кілька років. Віруючі просять благодаті і кінця теплової хвилі. Деякі вважають, що сильна спека прийшла як покарання за гріхи. Спеціальні молебні були проведені на полях Румунії, але досі немає ні краплі дощу протягом двох місяців.

Такої посухи місцеві фермери не бачили протягом більш ніж 30 років роботи на полях. Але, поки тепло загрожує посівам пшениці, у зв'язку з високою температурою повітря стали рости екзотичні фрукти та овочі, такі як маракуйя, африканські сорти чорниці, ягоди годжі та інші. Екзотичні види дуже добре адаптуватися до умов в Румунії і деякі фермери розраховують отримати хороший прибуток.
    
12:40, 28.07.2015
1561 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.