Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні / Сніг: ТОП-7 фактів

Сніг: ТОП-7 фактів

14047668.jpg (39.22 Kb)
Сніг - одне з найбільш вражаючих погодних явищ. Він перетворює машини в замети, не дає вийти на вулицю без шапки, дарує можливість зліпити сніговика, перетворює дороги в каток і тане вже при нулі. Але що ще ви не знаєте про сніг?

У Сіракузах заборонили сніг
Одне з найбільш сніжних міст США регулярно страждає через заметілі і снігопади. Тому в 1992 році місцева влада ухвалила постанову про заборону снігу до Різдва. Однак, погода вирішила порушити закон і в той же день вулиці міста засипало снігом.

Існують дві однакові сніжинки
Міф про те, що не існує двох однакових сніжинок був розвіяний в 1988, коли вченим вдалося виявити два ідентичних снігових кристали в штаті Вісконсін.

Сніг не білий
Порівняння білий, як сніг не є коректним, так як сніг насправді безбарвний і напівпрозорий. Це означає, що світло не проходить крізь нього, а відбивається.

Максимальна швидкість снігу
Вчені вирахували, що максимальна швидкість випадання снігу рідко перевищує 14 кілометрів на годину.

Перша фотографія сніжинки
Перше фото сніжинки було зроблено в 1885 році фермером Вілсон Бентлі в штаті Вермонт. Пізніше він навіть випустив книгу, присвячену фотографіям різних кристалів снігу.

Страх снігу
Виявляється, в світі є кілька мільйонів людей, які страждають тіонофобією - боязню снігу. Ці люди бояться замерзнути, відчувають паніку в заметіль і впевнені, що сніг здатний їх поглинути.

У ескімосів є понад 100 слів, щоб назвати сніг
Культура ескімосів невідривно пов'язана зі снігом, тому не дивно, що у них є понад 100 імен для цього природного явища. Наприклад, пукак - перший сніг, ганика - падаючий сніг, матсааруті - мокрий сніг.
    
10:00, 18.01.2017
407 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.