Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні / Як завести машину в мороз?

Як завести машину в мороз?

9473_maxresdefault_1.jpg (74.41 Kb)
Кілька порад про те, як завести машину в мороз.

Взимку багато водіїв стикаються з проблемою, коли через холоди, машина "не хоче" заводитися. Думаю, ви неодноразово спостерігали, як чоловіки і жінки змушені штовхати машину або годинами медитують над відкритим капотом.

Навіть, якщо за вікном не мінус 30 і ви регулярно їздите на автомобілі, одним не найбільш прекрасного ранку, він може просто не завестися. Що ж робити в такому випадку?

В першу чергу запам'ятайте, що машина може не завестися навіть якщо на вулиці всього мінус п'ятнадцять.

По-друге, спробуйте визначити, чому машина не заводиться. Ми виділили найпоширеніші причини:

акумулятор
найчастіше, неможливість завести машину пов'язана зі слабким акумулятором. Щоб завести машину, ви можете його попередньо "розігріти": включити дальнє світло, налаштувати голосно музику і т.д. Власники машин з механічною коробкою передач можуть спробувати завести автомобіль "з поштовху".

Якщо це не допоможе, спробуйте "прикурити" від іншого автомобіля або ненадовго внесіть акумулятор в тепло.

стартер
якщо з вашим акумулятор все в порядку, але стартер не крутиться, а машина видає підозрілі звуки, допоможе тільки ремонт або заміна стартера.

Моторне масло
Як і всі рідини і речовини, масло реагує на зміну температури навколишнього середовища, при різкому зниженні температури, машинне масло може через чур загуснути і перешкоджати нормальній роботі автомобіля. Перевірити цю проблему можна щупом для масла.

В даному випадку також не варто самостійно вирішувати проблему, так як поміняти замерзле масло можна тільки в теплому приміщенні.

Система запалювання
Машина може не заводитися в мороз через несправність проводки, проблем з іскрою або з деталями системи запалювання. Якщо у вас крутиться стартер, провертається вал, але автомобіль не завівся, швидше за все проблема саме з запалюванням.

Допомогти в цьому випадку може заміна свічок або трамблера, але точно визначити причину несправності і розрегульованості системи запалювання може тільки професіонал.

бензин
Ще однією розповсюдженою причиною проблем із зимовим водінням є неякісний бензин, який забруднює деталі паливної системи, а іноді може навіть замерзнути.

В такому випадку допоможе тільки повна заміна бензину та перевірка всіх елементів системи.

Свічки запалювання
Якщо бензин заливав свічки, або вони старі і брудні, іскра не зможе потрапити в камеру запалювання.

В даному випадку, головне не перестаратися і вчасно зупинитися, якщо бензин вже залив свічки, дайте їм час трохи висохнути, а потім спробуйте ще раз.

Чистку свічок можна також провести в домашніх умовах за допомогою звичайної зубної щітки, головне не пошкодити ізоляційний шар.

Не кожен навіть досвідчений водій зможе визначити "на око" причину проблем з автомобілем, ми перерахували лише найпоширеніші з них. Але, якщо ви не так давно за кермом і побоюєтеся новий хвилі похолодання, скористайтеся вже ні раз перевіреним алгоритмом:
3059_541f593c3f1d236507f2b01f64e8ced5.jpg (107.09 Kb)
    
07:22, 31.01.2017
796 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.