Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні / Через тонкий лід в Україні загинули 60 людей

Через тонкий лід в Україні загинули 60 людей

Останнім часом через постійний мінливий температурний фон на річках і озерах України утворюється нестійкий крижаний покрив, який несе особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм. Як повідомляє ДСНС України, з початку року зафіксовано вже 60 випадків загибелі на водних об'єктах країни.

1534_12a6c7c8.jpg (27.63 Kb)
З метою попередження нещасних випадків рятувальники відправляються в профілактичні рейди замерзлими річками і озерами, під час яких закликають громадян не виходити на тонку кригу. Загалом, превентивна робота проходить у всіх регіонах України і триватиме і надалі, щоб запобігти численним трагедіям на водоймах у зимовий період.

Для того, аби перебування на льоду було бзпечним потрібно дотримуватись таких правил:

- перш ніж вийти на лід, переконайтеся в його міцності, людина може загинути у воді в результаті утоплення, холодового шоку, а також від переохолодження через 15-20 хвилин після попадання в крижану воду.

- пересувайтись по вже ходжених стежках на льоду. За їх відсутності, стоячи на березі, намітьте маршрут руху, візьміть з собою міцну довгу палицю, обходьте підозрілі місця.

- у разі появи типових ознак слабкості льоду: тріск, прогинання, вода на поверхні льоду - негайно поверніться на берег, йдіть з широко розставленими ногами, не відриваючи їх від поверхні льоду, в крайньому випадку - повзіть.

- не йдіть на лід в погану погоду: туман, снігопад, дощ, а також вночі.

- ніколи не перевіряйте міцність льоду ударом ноги.

Оновлено: 22:17, 15.02.2018
    
12:00, 12.02.2018
1055 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.