Хвиля холоду може знеструмити Францію і Бельгію (ВІДЕО) | Погода UA. Погода на сьогодні і 5 днів
Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода у Франції, Погода в Європі / Хвиля холоду може знеструмити Францію і Бельгію (ВІДЕО)

Хвиля холоду може знеструмити Францію і Бельгію (ВІДЕО)

4469_winter_in_europe_03.jpg (54.19 Kb)
До кінця тижня температура впаде до -15 C. Споживання електрики, основного джерела опалення кожного третього жителя цих країн, виросте в рази.

Експерти пояснюють, при зниженні на один тільки градус коли мова йде про позначку нижче нуля - навантаження збільшується так, як якщо б на карті з'явився ще один Париж. У самій Франції п'ять атомних електростанцій не функціонують через технічні причини, потужностей інших може просто не вистачити.


"Навіть якщо ми задіємо стратегічний запас, нам доведеться шукати за кордоном, відповідно, в Голландії, приблизно тисяча вісімсот мегават. І франція з Бельгією почнуть сідати за можливість імпортувати електроенергію з цієї країни, "- каже університету Льєжа Демьєн Ернст.

Ризик того, що в Голландії на всіх клієнтів вільної електрики не знайдеться - великий. Місцеві ЗМІ публікують поради - як протриматися, залишившись без електрики. І запевняють, що відключення світла якщо і буде, то лише короткочасним. Хвилю холоду, що йде з Росії, тут називають "Москва-Париж". За даними експертів холоди протриматися мінімум тиждень. Пік похолодання очікується ближче до вихідних.
    
14:00, 19.01.2017
1177 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.