Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні, Відео / Ді Капріо присвятив "оскарівську"промову порятунку планети від глобального потепління (ВІДЕО)

Ді Капріо присвятив "оскарівську"промову порятунку планети від глобального потепління (ВІДЕО)

14464479_429852459.jpg (27.75 Kb)
В ніч на понеділок, 29 лютого, в Лос-Анджелесі, США, пройшла 88-а церемонія вручення нагород премії "Оскар" за заслуги в галузі кінематографу.

Це сталося - відомий голлівудський актор Леонардо Ді Капріо, після шести номінацій, нарешті отримав заповітну статуетку "Оскар".

Під час промови після нагородження Лео підкреслив важливість проблеми кліматичних змін. За словами актора, його роль у фільмі "Уцілілий" розповідає про стосунки людини і природи.

"Під час зйомок я особисто переконався в тому, наскільки істотна проблема змін клімату на сьогоднішній день. Через те, що 2015 рік був незвичайно теплим, нам довелося перенести зйомку в іншу місцевість, в сторону південного краю нашої планети, щоб знайти необхідний сніг ", - зазначив Ді Капріо.

І додав: "Давайте не будемо приймати нашу планету, як щось належне. Я не приймаю сьогоднішнє нагородження як належне. Кліматичні зміни реальні, це відбувається прямо зараз. Ми повинні працювати разом".

При цьому актор підкреслив, що глобальні зміни клімату дуже реальні, тому людству потрібно починати діяти.

    
21:30, 29.02.2016
1343 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.