Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Новини в Україні / Зміни клімату впливають на людей, які ще не народились

Зміни клімату впливають на людей, які ще не народились

2145_04de0fc4dfb598b5d02a0061b09c.jpg (84. Kb)
Експерти попереджають, що наслідки глобального потепління негативно вплинуть на ще ненароджених дітей по всьому світу. На сьогоднішній день ми зіткнулися зі збільшенням кількості циклоном, розростанням пустелі, збільшенням сила погодних катастроф, таненням льодовиків. Уже через кілька новонароджені діти зіткнутися з екологічними і продовольчими проблемами, нестачею робочих місць. Фахівці з Нью-Делі з'ясували, що підвищення температури на 1 градус в світі веде до збільшення числа що живуть за межею бідності на 17%.

Ще серйозніше впливає зміна клімату на здоров'я нового покоління. Недавнє дослідження, проведене в Колумбії, показало, що температурні рекорди і аномально високі температури збільшують ризик передчасних пологів і негативно впливають на здоров'я новонародженого малюка.

Вагітність і зміни клімату

При цьому глобальне потепління також пригнічує нервову і серцеву систему ембріона ще на етапі вагітності. Крім того, вже доведено, що зміни клімату в 2016 році привели до збільшення числа повеней, лісових пожеж, землетрусів і засух, а це негативно впливає на нервову систему майбутніх матерів.

Також не варто забути про збільшення числа парникових газів в атмосфері і посилення впливу сонячного випромінювання на людей. Майбутні батьки і матері роками накопичують токсичні речовини з їжі і води, дихають забрудненим повітрям, отримують підвищену норму радіації від сонце, і передають це "спадок" своїм майбутнім дітям.

Медична група з університету Оклахоми опублікувала результати 10 річних досліджень, які простежували зв'язок між рівнем забруднення і температурою навколишнього середовища в штаті і проходженням вагітності та родової діяльності у жінок. Згідно отриманої статистикою, чим більше температура навколишнього середовища перевищує середній показник, тим вище число дитячої смертності і родових патологій. Діти, які піддавалися впливу нетипових для штату температур останній місяць вагітності, виявлялися слабше і більш сприйнятливі до бактерій і вірусів.

Медики з Токіо, в свою чергу вивчали вплив природних стихій і катастроф на організм матері. Вони з'ясували, що стрес може накопичуватися в організмі, а також передаватися дитині під час вагітності.

Таким чином, зміни клімату не тільки погіршують економічне майбутнє наступний поколінь, а й негативно впливає на їхнє здоров'я.
    
08:00, 25.01.2017
1234 просмотров





ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.