Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Азії, Відео / Супертайфун продовжує знищувати Тайвань, є жертви (ВІДЕО)

Супертайфун продовжує знищувати Тайвань, є жертви (ВІДЕО)

2337_maxresdefault.jpg (45.81 Kb)
Близько 10 суден в гавані Гаосюн, другому за розміром місті Тайваню, зірвалися зі своїх причалів у відкрите море в результаті удару супертайфуна "Меранті", коли він досяг берегів південної частини острова в середу. Гавань закрили близько полудня в середу, коли середня швидкість вітру досягала від 22 до 33 вузлів в районі, на морі здійнялися гігантські вражаючі хвилі.

У Гаосюні закриті школи і урядові установи сьогодні, припинені всі автобусні маршрути з 12:30, а також трамваї і надземна частина системи метро. Підземні ділянки двох ліній метро працюють при зниженій частоті одного поїзда кожні 10 хвилин.

Станом на 15:30 міська влада евакуювала 2,8 тисячі жителів з гірських районів, де можливі зсуви. У місті близько 233 тисяч будинків страждають від перебоїв в подачі електроенергії, в основному через падіння ліній електропередач, в той же час відключення електрики впливає на запаси води. Постачання води скоротиться до 340 тисяч тонн при добовій потребі близько 1,21 млн т.В результаті буйства стихії одна людина загинула, ще 44 отримали травми, повідомляє Focus Taiwan.

Влада оцінює сільськогосподарські втрати, викликані супертайфуном.

Незважаючи на те що "Меранті", в різних частинах Тайваню в четвер, як і раніше будуть лити сильні дощі. Крім того, острів може постраждати від іншого тайфуну - "Малакасі".

    
21:30, 15.09.2016
1301 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.