Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в Азії, Відео / Потужний сніговий шторм в Японії, сотні постраждалих (ВІДЕО)

Потужний сніговий шторм в Японії, сотні постраждалих (ВІДЕО)

metel-ssha-ianvar-18.jpg (42.54 Kb)
Сильний снігопад у понеділок обрушився на північний схід Японії. У результаті суворих погодних умов травми отримали сотні людей. Негода також викликала хаос в русі транспорту.

Складні погодні умови, викликані системою низького атмосферного тиску, що переміщається уздовж тихоокеанського узбережжя Японії, призвели до травмування близько 250 чоловік, в основному через падіння на слизьких дорогах та інших нещасних випадків. Лише в Токіо, де випало близько шести сантиметрів снігу, в лікарні з травмами були доставлені більше 40 чоловік.

Багато пасажирів були змушені шикуватися в черги на деяких залізничних станціях столиці після значного скорочення числа поїздів. Зокрема, було обмежено число експресів, що з'єднують міста Токіо і Нагано. А в деяких районах префектур Яманасі і Нагано негода і зовсім паралізувала роботу залізничного транспорту.
Крім того, через негоду були скасовані 197 внутрішніх авіарейсів, що вплинуло на 16000 чоловік. Без світла залишилися тисячі будинків.

Згідно з прогнозами Японського метеорологічного агентства, на Хоккайдо і Хокуріку у вівторок очікується випадання до 100 сантиметрів снігу, в регіонах Тохоку і Токай - 70 сантиметрів снігу, в області Тюгоку - 50 сантиметрів снігу і в регіоні Канто - 40 сантиметрів снігу.

    
21:00, 20.01.2016
1757 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.